Partneři rally

Agrotec Group
Petronas Syntium
EAA OIL
MOSS logistics
WÜRTH
Respect Group
Paragan
Servind STANDOX
BVV
Město Hustopeče
Impuls
IniCredit Leasing
Oni system
Sphere
Jihomoravský kraj
Česká pojišťovna
Berner

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s. p. Lesy České republiky, s. p.

Aktuality

Červen a hustopečská rally je synonymem

Červen a hustopečská rally je synonymem

13. 4. 2018

Možná trochu komplikovaněji než v minulých letech, ale jinak ve stále stejném standardu pracuje pořadatelský tým AGROTEC PETRONAS Syntium rally na přípravách letošního čtrnáctého ročníku. Ten se v okolí Hustopečí uskuteční ve dnech 15. – 16. června 2018. Tahákem „rally mezi vinicemi“ bude opětovné zařazení soutěže do českého i slovenského šampionátu.

AGROTEC SPORTLIFE Rallyshow v novém formátu

AGROTEC SPORTLIFE Rallyshow v novém formátu

26. 10. 2017

V nedávné minulosti nastartovaná spolupráce hustopečského Agrotec Autoklubu a společnosti BVV, která pořádá na brněnském výstavišti nejrůznější akce a veletrhy, bude mít už třetí pokračování. Akce s názvem AGROTEC SPORTLIFE Rallyshow se uskuteční ve dnech 11. a 12. listopadu 2017.

Slibná premiéra Abarthu na vsetínské soutěži

Slibná premiéra Abarthu na vsetínské soutěži

16. 10. 2017

Dlouho očekávaná česká premiéra Abarthu 124 Rally ve specifikaci R-GT se stala o víkendu skutečností. Posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas, reprezentující AGROTEC CZECH ABARTH Team, dokončila poslední závod seriálu Rallysprint Série – Rally Vsetín - na třicáté příčce absolutně. Více než toho umístění jsou ovšem pozitivnější získaná data a zkušenosti, které potvrdily slibovaný potenciál tohoto unikátního speciálu.

Česká premiéra Abarthu už o tomto víkendu

Česká premiéra Abarthu už o tomto víkendu

10. 10. 2017

Poslední závod Rallysprint Série 2017 – Rally Vsetín – nabídne očekávanou premiéru speciálu Abarth 124 Rally ve specifikaci R-GT. AGROTEC CZECH ABARTH Team vůz oficiálně představil na srpnové Barum Czech rally. Posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas vyrazí na valašské tratě se startovním číslem 25. O aktuálním stavu příprav se s námi podělil hustopečský jezdec Martin Rada.

Stříbro z Barumky ve stínu představení Abarthu

Stříbro z Barumky ve stínu představení Abarthu

4. 9. 2017

Barum Czech rally, jako vrchol domácí sezony – měl pro hustopečský AGROTEC racing team – v několika ohledech nádech výjimečnosti. Na jednu stranu ještě posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas chtěla zabojovat o mistrovskou naději ve třídě 8, na druhou stranu byla Barumka ve znamení představení nové týmové zbraně – Abarthu 124 Rally ve třídě 4 (R-GT).

Více v sekci AGROTEC racing team

Není vždy posvícení…

Není vždy posvícení…

5. 7. 2017

Sice v cíli a s důležitým bodovým ziskem, ale rovněž se spoustou problémů a nepříjemných situací. Taková byla Rally Bohemia pro hustopečskou posádku Martin Rada – Jaroslav Jugas.

Domácí stříbro pro hustopečskou alfu

Domácí stříbro pro hustopečskou alfu

21. 6. 2017

AGROTEC racing team má za sebou „domácí“ podnik českého šampionátu. Ten bývá, podle přísloví „doma není vždy posvícení“, vždy ošemetný a o tom se posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas už v minulosti mnohokrát přesvědčila. Letos se jim podařilo závod zdárně dokončit, na domácích tratích získali druhé místo ve třídě 8.

Poděkování

Poděkování

21. 6. 2017

Vážení sportovní přátelé, 
chceme Vám touto cestou poděkovat za Vaši účast a skvělé sportovní výkony na AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY 2017 v našem krásném regionu jižní Moravy, mezi vinicemi v okolí Hustopečí. 

Mezi vinicemi znovu triumfoval Kopecký

Mezi vinicemi znovu triumfoval Kopecký

17. 6. 2017

Tovární jezdec Škody Motorsport Jan Kopecký potvrdil roli největšího favorita a už pošesté ovládl Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče. Na druhém místě skončil Václav Pech a třetí dojel Miroslav Jakeš.

Kopecký po RZ 9 stále v čele, Pecha posunula stíhací jízda na druhé místo

Kopecký po RZ 9 stále v čele, Pecha posunula stíhací jízda na druhé místo

17. 6. 2017

Jan Kopecký s tovární Škodou Fabií R5 se v polovině druhé etapy hustopečské rally stále drží v čele průběžné absolutní klasifikace, ale skvělou stíhací jízdu dnes rozjel Václav Pech s privátním Fordem Fiesta R5. V samostatném hodnocení druhé etapy je tak na čele právě plzeňský pilot, Kopecký je z tohoto pohledu třetí o čtyři desetiny vteřiny za Janem Dohnalem na Fordu Focus WRC.

1 2 3 4 5 6

Sociální sítě