Partneři rally

Agrotec Group
Petronas Syntium
EAA OIL
MOSS logistics
WÜRTH
Respect Group
Paragan
Servind STANDOX
BVV
Město Hustopeče
Impuls
IniCredit Leasing
Oni system
Sphere
Jihomoravský kraj
Česká pojišťovna
Berner

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s. p. Lesy České republiky, s. p.

Aktuality

Ohlasy jezdců po první etapě

Ohlasy jezdců po první etapě

17. 6. 2017

Po první etapě letošní 13. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče 2017 jsme vyzpovídali nejenom posádky z čela průběžné absolutní klasifikace soutěže, ale také vedoucí jezdce kategorie produkčních vozů a aut s jednou poháněnou nápravou. Jejich komentáře k páteční etapě si můžete přečíst zde.

Počasí zdramatizovalo závěr první etapy

Počasí zdramatizovalo závěr první etapy

17. 6. 2017

Jízdu na horské dráze připomínaly dílčí výsledky závěrečné trojice rychlostních testů první etapy letošní hustopečské rally. Navzdory tomu, že Jan Kopecký nezajel ani jednou nejrychlejší čas, jeho náskok na čele výsledkové listiny po prvním dni narostl na rovných 26 vteřin.

Po první sekci ve vedení Jan Kopecký

Po první sekci ve vedení Jan Kopecký

16. 6. 2017

Úvodní sada rychlostních zkoušek 13. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče s sebou přinesla zápletku v podobě proměnlivých podmínek na trati, které pro posádky znamenaly komplikace v podobě volby optimálního obutí. S danou situací se nejlépe vypořádal Jan Kopecký na Škodě Fabii R5.

Testovací zkouška ve znamení továrních Fabií R5

16. 6. 2017

Oficiální program letošní Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče zahájila odpolední testovací zkouška v okolí Starovic. Nejrychlejší čas v hodnotě 1:39.1 minuty na trati dlouhé 3.11 km zaznamenala dvojice Jan Kopecký - Pavel Dresler na tovární Škodě Fabia R5.

Představujeme trať hustopečské soutěže

Představujeme trať hustopečské soutěže

12. 6. 2017

Šest úseků, dvanáct rychlostních zkoušek. Na nich se rozhodne o letošním vítězi již XIII. ročníku AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017. Ve dnech 16. – 17. června 2017 se v okolí Hustopečí uskuteční čtvrtý díl TrueCam MČR v rally, čtvrtý a pátý podnik slovenského šampionátu. A co tedy na posádky čeká?

Hustopeče slibují dramatické souboje napříč všemi třídami

Hustopeče slibují dramatické souboje napříč všemi třídami

10. 6. 2017

Přesně 116 posádek figuruje v seznamu přihlášených AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017. Soutěž, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017, je zařazena do českého a slovenského šampionátu, favoritem číslo 1 však nepochybně zůstává letos v Česku neporažený tovární tandem Škody Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler.

 

Slovenská špička míří do Hustopečí

Slovenská špička míří do Hustopečí

7. 6. 2017

AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017, ve dnech 16. – 17. června 2017, bude shodně čtvrtým podnikem českého šampionátu TrueCam MČR v rally a slovenského MSR v rally. V případě našich východních sousedů se dokonce bude v Hustopečích bojovat o body v každé dílčí etapě.

 

V Hustopečích je nově vypsán Pohár pořadatele!

V Hustopečích je nově vypsán Pohár pořadatele!

6. 6. 2017

Pořadatelé AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017 nabízí na poslední chvíli šanci zúčastnit se hustopečské soutěže také posádkám "pohárových"  tříd 14 - 18! Vyzkoušejte si specifické asfaltovo-šotolinové tratě při "rally mezi vinicemi"...

AGROTEC PETRONAS rally: Poslední výzva!

AGROTEC PETRONAS rally: Poslední výzva!

6. 6. 2017

Všichni asi to hlášení známe. Ukončete prosím výstup a nástup, dveře se zavírají. Přeneseně se tak stane během dnešní půlnoci pro zájemce o start v Hustopečích. V tento moment bude ukončen příjem přihlášek na XIII. ročník AGROTEC PETRONAS Syntium rally, která se uskuteční 16. – 17. června 2017.

Škoda Motorsport v Hustopečích v plné síle

Škoda Motorsport v Hustopečích v plné síle

30. 5. 2017

AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017 poctí startem obě aktuální tovární posádky značky Škoda. V Hustopečích se tak ve dnech 16. – 17. června 2017 mohou fanoušci těšit na aktuálního lídra WRC2 Pontuse Tidemanda a vedoucího muže českého šampionátu TrueCam MČR v rally Jana Kopeckého. V tuto chvíli už pořadatelé evidují přihlášky sedmi vozů Škoda Fabia R5, fiesty jsou zatím přihlášeny tři.

1 2 3 4 5 6

Sociální sítě