Partneři rally

Agrotec Group
Petronas Syntium
EAA OIL
MOSS logistics
WÜRTH
Respect Group
Paragan
Servind STANDOX
BVV
Město Hustopeče
Impuls
IniCredit Leasing
Oni system
Sphere
Jihomoravský kraj
Česká pojišťovna
Berner

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s. p. Lesy České republiky, s. p.

Aktuality

Alternativy pro diváky novinkou hustopečské rally

Alternativy pro diváky novinkou hustopečské rally

22. 5. 2017

Dva týdny zbývají do uzávěrky AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017. Soutěž bude součástí šampionátů ČR a SR soudobých vozidel a MSR v rally historiků. Podle toho se dá odvodit, že se fanoušci rallysportu mohou na startu dočkat kolem dvaceti vozů specifikace R5.

Čeští historici mohou v Hustopečích startovat

Čeští historici mohou v Hustopečích startovat

26. 4. 2017

Jak už bylo uvedeno v úvodní tiskové informaci AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2017 bude součástí šampionátů ČR a SR soudobých vozidel. V případě slovenského seriálu, se budou moci soutěže zúčastnit i posádky historických automobilů v rámci MSR HA. A to je šance i pro české dvojice, které mají hustopečské tratě v oblibě, jak se na soutěž, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017, přihlásit.

Třinácté narozeniny hustopečské rally

Třinácté narozeniny hustopečské rally

18. 1. 2017

Třináctka má své kouzlo. Pro pověrčivé spíše negativní, ale pro pořadatelský tým AGROTEC PETRONAS Syntium rally to bude přesně naopak. V Hustopečích se ve dnech 16. – 17. června 2017 uskuteční už třináctý ročník stále populárnější „rally mezi vinicemi“.

Více v tiskové zprávě v sekci Tisk / Media

Zvláštní ustanovení budou zveřejněna během několika dní, elektronický příjem přihlášek je už plně funkční v sekci Soutěžící.

1 2 3 4 5 6

Sociální sítě