O víkendu 16. – 17. června čeká AGROTEC ŠKODA Rally Team domácí soutěž v okolí jihomoravských Hustopečí.

Po vítězství na Rallye Český Krumlov míří Jan Kopecký s Janem Hlouškem na Agrotec Petronas Rally Hustopeče, v pořadí již čtvrtou soutěž domácího šampionátu. A ambice mají znovu nejvyšší, byť ví, že je znovu čeká náročná a specifická soutěž mezi jihomoravskými vinohrady s velkým množstvím šotolinových úseků. Opět, jako v Krumlově, nechybí ani tradiční páteční noční etapa.

Jan Kopecký má tyhle výzvy rád, což dokládají i jeho předešlé výsledky v Hustopečích. S osmi vítězstvími a dvěma druhými místy je s přehledem nejúspěšnější jezdec v sedmnácti odjetých ročnících této soutěže.

„Hustopeče jsou už třetím rokem domácím podnikem pro náš Agrotec Škoda Rally Team a jsou tak pro nás velmi jedinečnou soutěží. Cítíme tam podporu nejen našich fanoušků, ale i všech okolo. Celé město rally vysloveně žije a skvělé atmosféře napomáhá obvykle i velmi slunečné počasí a kompaktní formát celé soutěže mezi jihomoravskými vinicemi. S Honzou Hlouškem a skvělým vozem Škoda Fabia RS Rally2 jsme připraveni bojovat o vítězství, byť je jasné, že naši tradiční soupeři nám znovu nedají ani desetinu sekundy zadarmo. Což je ale zároveň skvělá pozvánka, proč dorazit do Hustopečí a užít si skvělé souboje a atmosféru,“ zve všechny mezi vinohrady Jan Kopecký.

Na jedinečnou soutěž do Hustopečí zve i Martin Rada. Generální ředitel AGROTEC Group, člen organizační týmu i soutěžák, který stál na startu všech ročníků v Hustopečích, „Domácí podnik šampionátu MČR v rally je pro nás všechny v AGROTEC Group vrcholem sezóny. Můžeme se setkat s našimi týmy, podílíme se přímo na organizaci a vytváříme přátelskou sportovní atmosféru. Jsme připraveni maximálně podpořit naši posádku Jan Kopecký – Jan Hloušek. Věříme, že uvidíme krásné sportovní souboje a na cílové rampě uvidíme náš tým jako vítězný. Krásné sportovní zážitky na jihu Moravy přeji všem účastníkům i divákům.“