V Hustopečích se na konci července pojede už 2. ročník AGROTEC Eco Rally a vy můžete být u toho v roli závodníka či závodnice. Přihlaste se na závody, které se uskuteční 28. a 29. července.

Poslední červencový pátek a sobotu budou Hustopeče hostit 2. ročník AGROTEC Eco Rally. V letošním roce navíc mohou v závodě startovat nejen vozy na alternativní pohon, ale také spalovací. Rally je tedy otevřeno všem, kdo vlastní řidičský průkaz. O vítězi však nerozhodne rychlost, ale úspornost a bezpečnost jízdy.

Závod se pojede za plného provozu a odstartuje v podvečer v pátek 28. července. V tento den je pro startující připravena večeře a zábavný program. Následující den se mohou závodníci těšit na oběd spojený s návštěvou ve vinařství Skoupil ve Velkých Bílovicích.

Ve 2. AGROTEC Eco Rally v Hustopečích bude startovat maximálně 30 vozů. Závody samotné se pojedou za plného silničního provozu, nicméně diváci jezdce rozeznají podle označených aut. Pokud se chcete postavit na start této soutěže pravidelnosti, přihlaste se nejpozději do 17. července na https://www.agrotecrally.cz/eco/oficialni-vyveska/.