Filip Mareš s Radkem Buchou se postaví na start AGROTEC PETRONAS rally se startovním číslem 2 a stejné umístění jí patří k v průběžném pořadí českého šampionátu.

 

„Rally Hustopeče patří k mým oblíbeným soutěžím a spolu s Radkem se už nemůžeme dočkat samotného startu. Velmi nás potěšilo, že se podaří soutěž uspořádat i za účasti diváků. Dočkali jsme se a kolem tratí i v servisní zóně, bude opět po delší době ta správná atmosféra. Budeme se snažit, abychom se naším výkonem, všem fanouškům za jejich trpělivé čekání, co nejvíce odměnili,“ říká odhodlaně mladoboleslavský jezdec, jenž obhajuje prvenství z roku 2019. Loni se hustopečská soutěž neuskutečnila kvůli pandemické situaci.

Laureta Auto Škoda Team si pro své fanoušky připravil i jednu novinku. Do Hustopečí premiérově vyrazí s vozem Škoda Fabia Rally2 Evo, v nejnovější specifikaci 2021. „Filip s Radkem dosud startovali s Fabii Rally2 evo v loňské specifikaci. Využili jsme dobrých vztahů mezi Entry Engineering a Škoda Motorsport a krátce před soutěží jsme do garáží Rexteamu dovezli vůz z limitované edice k oslavám 120 let motorsportu v automobilce Škoda. Věřím, že naší posádce přinese nejen štěstí, ale pomůže také ukrojit důležité vteřiny v bojích o vítězství,“ přeje si Pavel Paickr za Entry Engineering.

Foto: Laureta Auto Škoda Team